top of page

DİKEY BAHÇE TASARIMLARI İLE MEKÂNLARINIZA RENK KATIN


Dikey bahçe ve bahçe tasarımları dış ve iç mekânların farklılık yaratılması açısından en önemli dekorasyon alternatifleri arasında yerini almaya devam eder. Dikey bahçe tasarımı yaptırmak istiyorsanız, uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden şirketimiz gibi, profesyonel bir alt yapıya ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız.


Dikey bahçe tasarımları yapılırken, dış ya da iç mekânın alan sınırlaması göz önünde bulundurulacak ve her koşula uygun tasarım belirlenecektir.


Yapay dikey bahçe sistemleri, son zamanlarda en çok tercih edilen dekorasyon türüdür. Ofislerde, işletmelerde, evlerde, balkonlarda en çok tercih edilen dekorasyonların başında gelir. Dikey bahçe uygulamaları ortama şık ve doğayla iç içe izlenim sunmaktadır.


Restoranlar, kafeler ve tabi ki olmazsa olmazı gri ofislerin yosun dikey bahçe ve yapay dikey bahçe tasarımları yapmaktadır.


Türkiye’nin dört bir yanında dikey bahçe sistemleri kuran modern tasarımlarıyla yüzlerce müşterisine hizmet vermekten gurur duymaktadır.


Bahçe peyzajını dikey duvarlara taşıyan ve onları korunmuş bitkiler ile yosun üzerine işleyen bir sistemdir. İç mekân duvarlarını ya da istinat duvarlarının yapay bitkilerle gerçeğine çok yakın yüzde yüz UV katkılı yerli üretim olması sebebiyle uygulanması tercih edilen ürünlerdir.

Daire ve evleri birbirinden ayıran ortak balkon duvarları için de bu tasarımlar tercih edilebilir. Uygulanan mekânlara özelleştirilmiş alanlar korumaya yönelik tasarlanabilirler.
Ortama Huzur Veren Yeşil Tasarımlar


Dikey bahçe, hizmet veren pek çok sektörde uygulanan tasarımlardır. Bu mekân süslemelerine en çok; AVM, otel, kuaför, hastane, fotoğraf stüdyolarında rastlamak söz konusudur. Yeşilin doğal yapısı, içinde oturan kişilere huzur ve mutluluk sunacaktır. Bakımı kolay, solma ve bozulma riski olmayan mumyalanmış ürünler ve yapay bitkilerle ve dallarla ortam son derece şık ve huzurlu görünecektir.


Dikey bahçeler farklı ışık kombinasyonlarını da sağlaması açısından son derece önem taşıyan uygulamalardır. Farklı tasarımlara sahip çok sayıda model, değişik ebatlarla satışa sunulmaktadır. Duvar yüksekliği, en ve boy hesaplamaları ile dikey bahçeler farklı fiyatlarda yer alır. Ortama yakışan modeller için zengin içerikli olan dikey bahçe tasarım sitelerinin tercih edilmesi önerilir.


Yapay Ağaç Tasarımları


Yapay ağaç tasarımları da bitkilerde olduğu gibi, özenli ve düzenli bir plan gerektirmektedir.

Özellikle de ağacın büyüklüğü ve yapısı; tasarımların hızlı ve güzel bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için çok önemli olacaktır. GWM Peyzaj, uzun yıllardır bu sektörde olmasının verdiği tecrübelere dayanarak; mekânınıza uygun olan yapay ve mumyalanmış ağaç tasarımlarını sunacak ve bu sayede daha doğru hareket etmenize de olanak tanıyacaktır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page