top of page

REN GEYİĞİ YOSUNU


Su, Güneş, Toprak ve Bakıma ihtiyacı olmayan Ren Geyiği yosunu çok uzun yıllar ilk günkü tazeliklerini koruyabilmektedir. Doğru iklim şartlarında 3 - 5 Yıl boyunca görüntülerini korumaktadırlar.

Ren geyiği yosunu hava kalitesini yükselterek toksinlerin emilimini sağlamaktadır. Günlük hayatımızda daha sağlıklı ve rahatlatıcı bir ortam sağlamaktadır. Anti-statik olduğundan toz çekmezler. Aynı zamanda besin değeri oluşturmadıklarından böcek ve patojenleri bünyelerinde barındırmazlar.

%100 Doğal ve Sürdürebilir ürünler olmasından dolayı Yeşil Ofisler/Binalar açısından iyi derecede kredi sağlamaktadır.


Ren Geyiği Yosunu İskandinav ormanlarında yetişen dikenli bir liken türüdür. Ren geyiği yosunu günümüzde iç mekân dekorasyon uygulamalarında sıkça kullanılmakta olup, %100 doğal ve canlı görüntüsüyle bulunduğu ortamın ambiyansını değiştirmede etkili olmaktadır. Uzun yıllar renk ve dokusunu muhafaza edip herhangi bir bakıma ihtiyaç duymamaktadır.
İskandinav ormanlarında yetişen ve büyük bir titizlikle toplanarak Fransa, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerde işlenen Ren Geyiği Yosunu, son zamanlarda modern mimarinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ren geyiği yosunu şoklanarak mumyalanarak özellikle iç mekânlarda doğal ve farklı bir görünümle insanların beğenisini kazanıyor.


Ren geyiği yosunu bakım konusunda en az maliyete sahip olan dekoratif bitkilerden biridir. Yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz Ren Geyiği yosunları su, ışık ya da ısı gibi faktörlere ihtiyaç duymuyor. Bunun en temel sebebi de şoklanmış olmaları. %100 doğal ve ekolojik olan Ren geyiği yosunları havadaki toksinleri emerek yaşam alanınızın hava kalitesini yükseltmesi ve hava kirliliğinden kaynaklanan stresin azalmasını sağlaması en önemli özelliklerinden biri.
Ren geyiği Yosunu, bulunduğu ortamın atmosferini yumuşatır, Feng Shui inancına göre negatif enerjiyi ortamdan uzaklaştırıyor. Evlerimizde bulunan minik dostlarımızın daha sakin tavırlar sergilemesine yardımcı olur. Aynı zamanda doğal görünümü de güne pozitif ve daha sağlıklı başlamamıza yardımcı olur.


Şoklanmış olmasından dolayı bu dekorasyon hem bakımı, hem de çevreye verdiği pozitif enerji sayesinde mekânlarımıza ayrı bir hava katacaktır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page