top of page

YAPAY SAKSI TASARIMLARI

Güncelleme tarihi: 18 Şub 2023


Saksı süslemeleri sayesinde doğanın tüm renkleri bir saksıya sığdırılır. Saksıyı koyduğunuz yere uygun bir bitki seçmeniz mekânın havasını tamamen değiştirecektir. Uzun zamandır natüralist bir yönü olan tüm temalarda kullanılan saksı dekorasyonuna her alanda yer verilmelidir. Yapay çiçekler, ticari veya konut alanlarını dekore etmek için kullanılan doğal çiçekli bitkilerin taklitleridir. Bilimsel amaçlar için de kullanılır. Yapay bitkiler, rutin gözlemlerle gerçek bitkilerden ayırt edilebilen seri üretilen çeşitlerden son derece ayrıntılı botanik veya sanatsal örneklere kadar çeşitlilik gösterir.


Yapay bitkiler, sıradan gözlemle gerçek bitkilerden ayırt edilebilen bitkilerdir. Seri üretilen çeşitlerden son derece ayrıntılı, botanik veya sanatsal örneklere kadar çeşitlilik gösterir.Saksı Dekorunun Önemi


Bitkiler, yaşam alanınızda karşılaşacağınız doğanın en huzurlu parçasıdır. Yemyeşil bitki örtüsü ve rengârenk çiçekler her şekilde gerçeklikten ayırt edilemez, bu nedenle saksı dekorasyonu her yere uyum sağlar. Saksı tasarımına bağlı olarak, bitki bireysel olarak değişir. İhtiyacınıza göre GWM’ın uzman ekibinden motifler ile saksı süsleri yapabilir ya da rahatlıkla süslemek için bitkiler satın alabilirsiniz. Genellikle düzinelerce çiçeğin güzelliğini birleştiren saksı bitkileri tercih edilir. Restoranlar, kafeler, oteller, apartmanlar gibi her alana yakışan saksı dekorasyonları GWM'de sizleri bekliyor!
Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page