top of page

YOSUN BAHÇELERDE DEVRİM: BABİL KOLEKSİYONU

Güncelleme tarihi: 1 Oca 2023

Adını dünyanın 7 harikasından biri olan Babil’in Asma bahçelerinden alan Babil yosun duvar koleksiyonumuz tüm ihtişamı ile iç mekân tasarımlarınıza renk katmaya devam ediyor.

Mezopotamya Çölü’nün ortasında karısının yurduna duyduğu özlemle kahrolan Nebukadnezar’ın günümüz teknolojisiyle bile yapılması oldukça zor olan harika bir cennet bahçesi yaptığı söylenmektedir. Semiramis'e verilen Antik Çağ’ın 7 harikası arasına girmiş bu değerli hediyeden esinlenerek dikey bahçelerimiz ile Babil koleksiyonumuzu sizler için hazırladık.

Babil yosun duvar koleksiyonu içeriğinde 11 farklı çeşit bitkiler ile özenle hazırlanan bu koleksiyon, organik canlı barındırmaz, %100 doğal ve ekolojiktir. “”Dondurulmuş” veya “Mumyalanmış” olarak da bilinen su, ısı ya da güneş gibi yaşamsal faktörlere ihtiyaç duymadan uzun yıllar orijinal dokusunu ve doğallığını ilk gün ki gibi koruyabilirler.Sizlere daha sürdürülebilir bir yaşam sunabilmek için GWM peyzaj ailesi olarak tecrübemizle her türlü iç ve dış mekan uygulamalarımızı profesyonel tasarım ekibimizle beraber kendinizi doğaya daha yakın hissedebilmeniz için sizleri tasarım atölyemize davet ediyoruz...39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page