top of page

MUCİZEVİ YOSUN DUVARLAR


Yosun dikey bahçeler yaşayan duvarlar olarak da bilinir. Yosun duvarlar herhangi bir ek bakım gerektirmeden yıllarca dayanabilir. Asla sulamaya veya güneşe ihtiyaç duymazlar, bu nedenle onları korumak için uğraşmanıza gerek kalmaz!


Yosun dikey duvarları, ortamlarınıza yeşil bir dokunuş eklemek için kullanılabilirsiniz. Yosun duvarların montajı bir tablo asmak kadar kolaydır. Yosun dikey duvarlar zeminden tavana kadar ya da tablo olarak da uygulanabilir duvarlarınızı süsleyen minik ormanlar ortamlarınızın daha doğal görünmesini sağlar. Ayrıca mekânlarınız için mükemmel bir dokunuş olacaktır.
Yosun dikey bahçeler de yeşilin tüm tonlarını görebilirsiniz ancak ortamlarınıza fark katmak istiyorsanız, diğer renklerin vurgularını bitkiler ile ekleyebilirsiniz. Doğal bir görünüm için yeşilin farklı tonlarını kullanabilirsiniz.


Biraz daha renkli ve eğlenceli bir şey arıyorsanız, lichen yosun türünü tercih etmelisiniz biraz daha parlak yeşiller, sarılar, kırmızılar ve hatta maviler eklemeyi deneyin! Ayrıca farklı şekillere sahip parçalar ekleyerek duvarınızın dokularını karıştırabilirsiniz. Oval, yuvarlak veya kare şekiller mekânlarınıza sadece düz karelerin tek başına sağlayabileceğinden biraz daha fazla boyutlu bir görünüm katacaktır.


Yosun dikey bahçeler, herhangi bir alana sıcaklık ve doku katmanın harika bir yoludur. Yosun doğal bir üründür, bu nedenle çevre için iyidirler ve renklerini veya şekillerini kaybetmeden uzun süre dayanırlar. Yosun dikey bahçeler birçok farklı stil ve tasarıma uygundur. Bu, ister modern ister geleneksel tarzda olsun, her türlü dekorasyon stilini tamamlayabilecekleri anlamına gelir.


Yosun duvarları kullanmanın birçok avantajı vardır. Uzun ömürlü olması, ses izolasyonu, antialerjik olmalarının yanında yosun dikey bahçelerin harika görünmeleridir.
Duvar Yosunu Kullanarak Birçok Avantaj Elde Edin!

Yosunlar, bir panel üzerine uygulandıktan sonra vidalarla duvara sabitlenir.


Doğal Bir Seçenek

Yosunlar sürdürülebilir ve %100 doğaldır, yani formaldehit ve akrilik gibi sağlığınıza zararlı olabilecek kimyasallar içermezler. Yosun herhangi bir bakım veya sulama gerektirmez, bu yüzden tek yapmanız gereken onu hazırlamak ve doğallığın tadını çıkarmak!

58 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page